University of West London tarafından tüm dünyada kabul gören ve dünyanın her yerinde geçerli olan sertifikasyon programlarını London College Of Music çatısı altında sürdürmektedir. Mor Sanat olarak sanatın tüm dallarında eğitim vermenin yanı sıra hem Milli Eğitim Bakanlığı hem de London College Of Music eğitim müfredatlarına uygun olarak kendini sürekli geliştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

MOR SANAT LONDON COLLEGE OF MUSIC YETKİLİ EĞİTİM VE SINAV MERKEZİDİR

London College of Music, University of West London çatısı altında Londra, İngiltere’de bir müzik okulu olmanın yanı sıra uluslararası kabul gören eğitim müfredatları ve sertifika sınavları ile 1887 yılından bu yana hizmet vermektedir. Mor Sanat olarak uluslararası kabul gören eğitim müfredatını pedagojik formasyon sahibi eğitmenlerimiz ile birlikte uyguluyoruz.

EĞİTİM VE SINAVLARA HAZIRLIK

London College Of Music eğitim müfredatlarında eğitim alan öğrencilerimiz sınavlara katılarak uluslararası geçerli sertifika sahibi olmasını destekliyor ve bu sınavları Beylikdüzü’nde öğrencilerimizle buluşturuyoruz.

Pre Preparatory (Başlangıç seviyesinde)

Step 1

Step 2

Grade 1

Grade 2

Grade 3

Grade 4

Grade 5

Grade 6

Grade 7

Grade 8

LCM ÖĞRENCİ ADAYLARI

LCM sınavlarına girmek isteyen öğrenciler başvurularını en kısa sürede yapmalıdır. Sınav seviyelerinin çalıştıkları öğretmen tarafından belirlenmesi gerekmektedir. Eğitim alınan kurum bu konuda öğrenci adayına en doğru cevabı verecektir. Başvuruların erken yapılması sınav kitaplarının temini açısından önem taşımaktadır. Sınav kitapçıkları ve repertuar notaları adayın başvurmasının ardından genel merkezden temin edilir. Kitaplar İngiltere’den geldiği için geç başvurular öğrencinin sınava hazırlanma sürecini kısaltmaktadır.

Teslim Edilmesi Gereken Dökümanlar

  • Eksiksiz doldurulmuş sınav başvuru formu
  • 1 adet vesikalık resim
  • Nüfus kağıdı fotokopisi
  • Sınav harcı ve kitap ücreti
  • Uygulama sınavları sabah 09.00 akşam 17.30 saatleri arasında yapılır.
  • Sınava geç kalan adaylar sınava katılma hakkını kaybederler; adaylara sınav harcı iade edilmez. Adaylara sınav saatinden 1 saat önce sınav yerinde bulunmaları tavsiye edilir.
  • LCM sınavlarında piyano dışında sınava girecek öğrencilerin kendi enstrümanlarını getirmeleri gerekmektedir.
  • Her seviye için sınav sırasında seslendirilecek eserler LCM kitabında belirtilmiştir. Bu eserlerin dışında sınav esnasında başka bir eser değerlendirilmez.
  • LCM sınavlarına hazırlanan öğrencilerin fotokopi doküman kullanmaları yasaktır. Fotokopi dokümanla sınava gelenler sınava alınmaz.
  • LCM sınavlarına katılım için yabancı dil bilme koşulu bulunmamaktadır. İhtiyaç halinde sınav süresince çevirmen bulunduracaktır.
× Hızlı Bilgi Al