Hakkımızda

İçinde bulunduğumuz hayat karmaşasında huzurlu, sanat dolu, müzik sesleri yükselen bir yerin parçası olmak istemez misiniz? Mor Sanat Akademisi sizlere böyle bir avantaj sunmakta. Akademimiz sizlere, çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz, uzman öğretmen kadromuzla eğitimlerinizi en donanımlı şekilde yürütebileceğiniz bir ortam sunmaktadır.

Sanatın hayata karşı sağladığı artılarıyla, çocuklarınızın başarılı, sosyal, disiplinli, sorumluluk sahibi bireyler olmasına katkı sağlamak akademimizin en büyük amaçlarındandır. Diğer bir amacımız ise sizleri iş stresinden kurtarmak, hayatın karmaşasından uzaklaştırmak ve sanatın rahatlatıcı etkisini yaşamınızın bir parçası haline getirmektedir. Sizde, sanatın bireyler üzerinde yarattığı bu etkilerine inanıyorsanız gelin Mor Sanat Akademisi ailesine katılın, birlikte dünyayı sanatla güzelleştirelim.

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı onaylı eğitim müfredatı ile öğretim yapmaktadır. Kurumumuzda eğitim gören öğrencilerimiz, katıldığı süre kadar M.E.B. onaylı belge alabilmektedir.

YÖNETİCİLERİMİZ

Türker SOYKAN

Türker SOYKAN

Kurum Müdürü
Av. Tunahan CANBOLAT

Av. Tunahan CANBOLAT

Hukuk Danışmanı
Melike TÜRKER

Melike TÜRKER

Halkla İlişkiler
Şeyma YÜREKİR SOYKAN

Şeyma YÜREKİR SOYKAN

Eğitim Koordinatörü